W Alomkowie cisza? Ależ skąd!

Gdy dzieci są zbyt cicho, to zwykle jest to nieco podejrzane. Aczkolwiek nie zawsze musi oznaczać to coś złego. I podobnie jest w ALOM.

Cisza wokół ALOM nie oznacza, że nic nie robimy ani że dzieje się coś złego. Potrzebowaliśmy po prostu trochę czasu – z jednej strony by pogodzić prowadzenie pracowni i sklepu z pracą zawodową, a z drugiej znaleźć sposób na dalszy rozwój marki ALOM. Ten etap już za nami i stali bywalcy w naszym sklepie na pewno zauważyli zmiany na stronie.

ALOM - sklep z włóczkami - włoczki Holst Garn
Czas ruszyć dalej!

Rękodzieło cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zauważyliśmy jednak, że fani rękodzieła szukają nie tylko unikatowych, ręcznie robionych produktów, lecz także materiałów do tworzenia własnych dzieł. I postanowiliśmy pójść właśnie tym tropem.

Rękodziełem zajmuję się przecież od lat – prywatnie i poniekąd zawodowo – i chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami oraz wybiorę dla Was włóczki, druty, szydełka i inne przydasie do dziergania. Może nawet wreszcie się zmobilizuję i spiszę dla Was wzory na druty i szydełko. Oczywiście w międzyczasie będę dziergać, dziergać i jeszcze raz dziergać;-)

Dzięki takiemu rozwiązaniu do sklepu będzie trafiało nowe rękodzieło, a także włóczki i akcesoria dziewiarskie, a Wy będziecie mieć wybór: kupić gotowy produkt czy wydziergać coś samodzielnie.

ALOM - sklep włóczki - włoczki Gabo Wool

Co nowego w sklepie ALOM?

Jakiś czas temu zmieniliśmy logo, by jednoznacznie kojarzyło się z naszą branżą i przeorganizowaliśmy sklep ALOM tak, by każdy kto tam trafi, z łatwością znalazł to, czego potrzebuje. Podzieliliśmy stronę na dwie części – sklep i przestrzeń kreatywną.

W sklepie są trzy główne kategorie. Poza kategorią Rękodzieło jest już rosnąca kategoria Włóczki i akcesoria oraz zaplanowana kategoria Zrób to sama. W dolnej części strony znajdziecie kreatywną przestrzeń nazwaną przez nas Alomkowo. Stamtąd możecie przejść na nasz kreatywny blog i do mediów społecznościowych.

Chcemy się tam nie tylko dzielić się tym, co powstaje w naszej pracowni i trafia do alomkowego sklepu, lecz także zachęcić Was do dziergania i rozwijania tego wspaniałego hobby.

Znamy się na rękodziele, mamy wizję naszej marki, ale sklep jest dla Was, więc jesteśmy otwarci na sugestie z Waszej strony. Dlatego bardzo prosimy, dajcie nam znać, czego potrzebujecie, co trafia w Wasze gusta i potrzeby a co nie. Dzięki temu będziemy wiedzieli, w jakim kierunku podążać dalej.

Sklep ALOM - włóczki i akcesoria dziewiarskie

Będzie nam niezmiernie miło, gdy dacie chociaż znać, że coś się Wam podoba, skomentujecie moje wpisy na blogu czy w mediach społecznościowych, udostępnicie je czy zapiszecie na później.

Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć nie tylko sklep ALOM na nowo, ale też przestrzeń, w której miłość do rękodzieła sprawi, że będzie się chciało w niej być i działać.

To co kciuki w górę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *