O ALOM

Witaj na blogu kreatywnym ALOM i poznaj nas bliżej!

ALOM to mała, rodzinna pracownia rękodzieła prowadzona przeze mnie, czyli Ewę, oraz mojego męża – Adama. Oboje nie znosimy bezczynności i nie potrafimy zbyt długo usiedzieć na miejscu, a że wiele rzeczy potrafimy zrobić sami, kilka lat temu postanowiliśmy stworzyć naszą pracownię, a następnie sklep internetowy.

Ja tworzę i zajmuję się codziennym funkcjonowaniem pracowni. Dziergam na drutach, szydełkuję, plotę makramy, a gdy trzeba, także szyję. To spod moich rąk wychodzą wszystkie ALOMKI, które możecie zobaczyć w naszym sklepie, w mediach społecznościowych, a teraz także tutaj – na kreatywnym blogu ALOM.

Prowadzenie pracowni to jednak nie tylko tworzenie produktów – tak jak w każdej firmie jest wiele innych zajęć, bez których sprzedaż naszych dzieł nie byłaby możliwa. W tym wszystkim dzielnie pomaga mi mój mąż Adam. To on stworzył alomkowy sklep i blog, zajmuje się logistyką i księgowością, ogarnia wszelkie sprawy techniczne, wysłuchuje czasem moich narzekań i pomaga wdrażać w życie nasze nowe pomysły.

To by było na razie tyle o nas. Odwiedzaj nasz blog, a z czasem poznamy się lepiej 😉